iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

SKŁADY BUDOWLANE CZAJKA

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Z powiatu

Odwiedzili siedzibę fundacji

2021-01-27 13:26:52

Zdjęcie: powiat.gostyn.pl/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Przedstawiciele powiatowego sztabu XXIX Finału WOŚP w powiecie gostyńskim odwiedzili siedzibę Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Warszawie.

Mieszkańcy powiatu gostyńskiego odebrali identyfikatory dla wolontariuszy, zakupili gadżety WOŚP na finałowe granie i poinformowali o przygotowaniach do finału w powiecie gostyńskim. Przywieźli stamtąd identyfikatory, puszki, serduszka i plakaty 29. Finału WOŚP.

 

Spotkali się też z przedstawicielami Fundacji. Powiat gostyński jest dobrze znany Owsiakowi i Fundacji WOŚP z dotychczasowych finałów i innych wielkoorkiestrowych dokonań i ciepło wspominany.

 

- Cieszymy się, że znowu gramy razem 31 stycznia 2021 r. To ważne, że pokazujecie innym, że cały czas Wam się chce pomagać! Jesteście sztabem grającym od samego początku. I za to gorąco Wam dziękujemy! – podkreśla Monika z Fundacji WOŚP. I dodaje: -  W tym roku zbieramy środki na zakup sprzętu zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy w całej Polsce. A to oznacza uratowane życia najmłodszych pacjentów.

 

W tym roku wspomóc WOŚP można wspomóc na kilka sposobów: zakładając sztabową puszkę stacjonarną i zbierając datki w swojej firmie, biorąc udział w licytacji SMS-owej zestawów WOŚP oraz wrzucając datek do puszki wolontariusza 31 stycznia. Wolontariusze będą kwestowali we wszystkich większych miejscowościach powiatu gostyńskiego.


Zamów reklamę w gazecie internetowej iGostyn.pl


Źródło: powiat.gostyn.pl/Powiatowe Centrum Pomocy RodzinieW tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.


iGostyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - igostyn.pl