iGostyn.pl reklamy
Budownictwo

Okna do płaskiego dachu

Nic tak nie rozjaśni pokoju, jak naturalne światło dostające się do wewnątrz przez okna. Sztuczne, nie tylko wiążę się z większymi kosztami za energię, ale też nie jest tak przyjemne dla naszych oczu, jak promienie słoneczne. Nie zawsze jednak mamy możliwość zamontowania dużych okien.

Sprawa dotyczy poddasza, klatki schodowej, łazienki, czy garderoby. To te miejsca, które najczęściej borykają się z brakiem światła. Ciemno jest tam zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy brakuje słońca. Musimy wtedy korzystać ze sztucznego światła, co nie tylko odbija się negatywnie na naszym budżecie, ale również zdrowiu. Jak można temu zaradzić?

 

Rozwiązaniem są okna dachowe, które zostały stworzone specjalnie z myślą o płaskich dachach. Dzięki takim rozwiązaniom, ciemne pomieszczenia nabiorą klimatu i zyskają dodatkowe oświetlenie. Głównie do pokoi wybierane są okna fasadowe, które w zależności od umiejscowienia doświetlają nawet połowę pomieszczenia. Okna umiejscowione na płaskim dachu, to rozwiązanie również dla osób, które zmagają się z brakiem możliwości zamontowania okien fasadowych. Nie wszystkie przecież pomieszczenia mają dostęp do zewnętrznych ścian. Zamontowanie takich okien, w zależności od rozmiaru pozwoli na równomiernie doświetlenie pokoju czy innego miejsca w mieszkaniu.

 

Decydując się na takie rozwiązanie, wybierzmy okna z funkcją otwarcia. Dzięki temu nie tylko doświetlimy pomieszczenie, ale również w każdej chwili będziemy mogli je przewietrzyć.

 
pasek reklama


Czytaj również


WALBET


OKNA MARCINKOWSKI

Materiały Budowlane Chodorowski

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę