iGostyn.pl reklamy
Gostyń

Pan Antoni świętował 102. urodziny

Zdjęcie: gostyn.pl
W niedzielę 12 stycznia 2020 roku swoje 102. urodziny świętował Antoni Mostowy z Gostynia świętował wczoraj 102. urodziny.

Antoni Mostowy urodził się 12 stycznia 1918 roku w Bodzewku. Pan Antoni pochodzi z wielodzietnej rodziny, ale swojego ojca nie poznał, gdyż ten zginął walcząc w I wojnie światowej. Jubilat w Bodzewku spędził większość swojego życia. Pracował w majątku rolnym, także w trakcie II wojny światowej. Po wojnie majątek został przekształcony w PGR, w którym pan Antoni pracował do roku 1978, kiedy przeszedł na emeryturę.

 

Pan Antoni w 1946 roku zawarł związek małżeński z Joanną Słomińską, z którą szczęśliwie przeżył 67 lat. Wychowali wspólnie 4 dzieci – 3 córki i 1 syna. W 1993 roku rodzina przeprowadziła się do Gostynia. W 2014 roku, w wieku 94 lat zmarła żona pana Antoniego.

 

Jak zapewniają najbliżsi jubilata, receptą na długowieczność jest umiar w życiu. Pan Antoni jest w dobrej, jak na 102-latka, kondycji. Nigdy nie palił tytoniu, rzadko dopadają go jakiekolwiek dolegliwości zdrowotne.

Źródło: gostyn.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę