iGostyn.pl reklamy
Z policji

Papierośnica skrywała ciekawą zawartość...

Zdjęcie: Archiwum
Policjanci z Ponieca zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który kierował samochodem bez uprawnień i był pod działaniem środków odurzających. Dodatkowo w jego aucie mundurowi znaleźli narkotyki.

Do zatrzymania 18-latka doszło 26 października br. około godziny 18:30 w Poniecu na ul. Rynek. Policjanci z miejscowego posterunku widząc, że kierowca samochodu marki VW Golf nie zastosował się do znaku „STOP”, zatrzymali go do kontroli drogowej. Okazało się, że kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. W dodatku zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy. Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu i na zawartość środków odurzających w organizmie. Badanie dało wynik pozytywny, który wskazał zawartość marihuany, haszyszu i amfetaminy. Policjanci wykonując czynności służbowe znaleźli w aucie papierośnicę z zawartością amfetaminy w ilości 0,07 grama.

 

18-latek za swoje postępowanie odpowie przed wymiarem sprawiedliwości. Za posiadanie środków odurzających Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za jazdę pod ich działaniem karę do lat 2.

 

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę