iGostyn.pl reklamy
Z policji

Pięciu kierowców złamało przepisy, dwóch z sądowym zakazem

W poniedziałek gostyńscy policjanci zatrzymali 5 kierujących, którzy dopuścili się przestępstwa drogowego.

Podczas akcji trzeźwy poranek, która trwała 3 godziny, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wyeliminowali dwóch nietrzeźwych kierujących.
 
Okazało się, że to nie jedyni uczestnicy ruchu drogowego, którzy tego dnia wykazali się ignorancją przepisów.
 
Policjanci z „drogówki” zatrzymali 41-letniego kierującego volkswagenem typu bus. Podczas kontroli drogowej okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami. Mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego odpowie za niestosowanie się do orzeczonych środków karnych za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
 
Kolejny kierujący, który wpadł w ręce policjantów, także postanowił nie stosować się do zakazu sądowego. 44-latek został zatrzymany przez policjantki z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego. Podczas kontroli drogowej wyszło na jaw, że kierowca peugeota ma aktywny zakaz sądowy. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
 
Około godziny 17.00 dzięki anonimowemu zgłoszeniu, wpadł kolejny nieodpowiedziany kierowca. To 68-letni kierujący oplem, który pomimo wypitego alkoholu postanowił wsiąść za kierownicę. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że w jego organizmie znajduje się 1,3 promila alkoholu. Prócz utraty prawa jazdy grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP Gostyń

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę