iGostyn.pl reklamy
Gmina Krobia

Piknik strażacki w Pudliszkach

Zdjęcie: Facebook/Gmina Krobia

2 lipca br. Ochotnicza Straż Pożarna w Pudliszkach zorganizowała przy miejscowej remizie piknik, któremu towarzyszyło hasło „Mamo, tato, chodź do straży”.

Przedsięwzięcie było jednym z etapów realizacji projektu zatytułowanego „W Pudliszkach nie tylko pomidory są czerwone", który dofinansowany został w ramach programu Powiatu Gostyńskiego PGS 2023, zarządzanego przez Stowarzyszenie "Dziecko". Na wszystkich uczestników pikniku czekało mnóstwo atrakcji, z których jak zawsze najbardziej zadowoleni byli najmłodsi. Nie zabrakło baniek mydlanych, zaplatania warkoczyków, malowania twarzy czy tatuaży, które jak się okazało były doskonałą alternatywą do dmuchanych zamków.
 
Każdy uczestnik imprezy mógł również wziąć udział w warsztatach z pierwszej pomocy, zmierzyć się w strzelaniu z wiatrówki, wbijaniu gwoździ na czas czy też w licznych konkurencjach sportowych. Sporym powodzeniem cieszył się również strażacki tor przeszkód, do pokonania którego zachęcał nowy "nabytek" pudliszkowskich strażaków - maskotka Strażaka Sama. Tradycyjnie dzieci nie stroniły też od wozów strażackich oraz policyjnego radiowozu, który zaprezentowali funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu, Podczas pikniku nie zabrakło oczywiście stoisk gastronomicznych, przy których skosztować było można m.in. domowych ciast, grillowanej kiełbasy, lemoniady, a także waty cukrowej i popcornu.

 

Źródło: Facebook/Gmina KrobiaTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę