iGostyn.pl reklamy
Poniec

PKS Piast Poniec - absolutorium i zarząd bez zmian

2021-02-24 10:11:52
Zdjęcie: poniec.pl
W miniony piątek, 19 lutego br., członkowie klubu PKS Piast Poniec spotkali się w hali widowiskowo – sportowej na zebraniu sprawozdawczo wyborczym, aby podsumować kończącą się kadencję obecnego zarządu i wybrać nowe władze klubu na kolejne lata.

W związku z tym, iż w  czasie kadencji 2016-2020 zmarło trzech Honorowych Członków  tj. Śp. Marian Litwin, Śp. Franciszek Wojciechowski i Śp. Czesław Konieczny zasłużonych dla Ponieckiego Klubu Sportowego PIAST Poniec obrady poprzedzono minutą ciszy.

 

W obradach uczestniczyło 19 z 22 członków posiadających prawo wyborcze. Zebranie otworzył Prezes Krystian Juśkiewicz, który podsumował minioną kadencję. Przedstawił dokładnie, jak na przestrzeni ostatnich lat rozrastały się klubowe struktury, jakie sekcje odnosiły sukcesy oraz jaki jest stan finansowej kasy. Całość wystąpienia dopełniła projekcja specjalnie przygotowanego spotu filmowego.

 

Po wystąpieniu zebrani jednogłośnie przyznali absolutorium dla zarządu, doceniając pracę, która została wykonana na rzecz klubu. W opinii obecnych zarząd bardzo dobrze wywiązywał się z postawionych przed nim zadań i został poproszony aby kontynuować swoje zadania. Jednogłośną decyzją członków skład zarządu pozostał niezmieniony.


Zarząd klubu ukonstytuował się w następujący sposób:
Krystian Juśkiewicz – Prezes
Mikołaj Skrzypczak – Wiceprezes
Dariusz Dykiert – Sekretarz
Łukasz Idowiak –Skarbnik
Bożena Nowak – Członek
Janusz Kistowski – Członek
Mariusz Klimasz – Członek

Źródło: poniec.pl


Czytaj również


OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet