iGostyn.pl reklamy
Z policji

Plantacja konopi indyjskich w gminie Gostyń

Zdjęcie: KPP Gostyń

31-latek z Gostynia uprawiał marihuanę na polanie w rejonie Ostrowa w gminie Gostyń. Kryminalni zabezpieczyli ponad 2,6 kilograma narkotyku. Wobec podejrzanego prokurator zastosował dozór policyjny.

Mieszkaniec Gostynia posadził i pielęgnował 13 krzewów marihuany w rejonie Ostrowa. Uprawa znajdowała się na polanie w rejonie lasu w miejscu trudno dostępnym, zarośniętym trzcinami z dala od drogi. Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej już od jakiegoś czasu prowadzili działania operacyjne związane z uprawą marihuany w tym miejscu. Do zatrzymania 31-latka doszło wieczorem 7 września br. zaraz po tym gdy doglądał on plantacji. Na polanie znajdowało się 13 krzewów konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu o wysokości około 2 metrów. Dodatkowo podczas przeszukania mieszkania mężczyzny funkcjonariusze znaleźli blisko 10 gramów suszu.

31-latek usłyszał zarzut posiadania ponad 2,6 kg środka odurzającego za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru.

Źródło: KPP Gostyń
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę