iGostyn.pl reklamy
Z policji

Pod działaniem marihuany z dodatkową marihuaną w schowku

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego gostyńskiej jednostki Policji zatrzymali 23-letniego kierowcę, który jechał Skodą pod działaniem marihuany. Dodatkowo mundurowi zabezpieczyli narkotyki, które ukryte były w schowku kontrolowanego pojazdu. Za posiadanie narkotyków i kierowanie samochodem pod ich działaniem grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Do kontroli drogowej doszło na ul. Fabrycznej w Gostyniu w ubiegłym tygodniu wieczorem. Podczas zatrzymania 23-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego zachowywał się dziwnie i nerwowo. Tym wzbudził podejrzenia policjantów. W czasie kontroli w schowku pojazdu mundurowi znaleźli foliowy woreczek z zawartością suszu w ilości około 6 gramów. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to marihuana.

Funkcjonariusze wykonali 23-latkowi test na zawartość środków narkotycznych w organizmie z wynikiem pozytywnym. Mężczyźnie pobrano również krew do dalszych badań. Kierujący Skodą został zatrzymany do policyjnego aresztu.

23-latek za swoje zachowanie odpowie przez Sądem. Za posiadanie narkotyków i kierowanie samochodem pod ich działaniem grozi mu nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę