iGostyn.pl reklamy
Z policji

Pod wpływem narkotyków, bez uprawnień, pojazdem niedopuszczonym do ruchu

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Dzielnicowy zatrzymał do kontroli drogowej BMW, którym kierował 25-latek. Jak się okazało mężczyzna był pod działaniem narkotyków i nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Na dodatek samochód, którym jechał, był niedopuszczony do ruchu. Teraz o losie nieodpowiedzialnego kierowcy zadecyduje sąd.

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu patrolując ulicę Podgórną w Gostyniu, zatrzymał do kontroli drogowej BMW. Za kierownicą siedział 25-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego, który jak się okazało nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Zostały mu zatrzymane za przekroczoną liczbę punktów karnych.

Funkcjonariusz zwrócił również uwagę na dość dziwne i nerwowe zachowanie mężczyzny. I słusznie. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie co prawda dało wynik negatywny, ale za chwilę wyszło na jaw, że mężczyzna wsiadł za kółko pod wpływem narkotyków.

Jednak to nie był koniec. Funkcjonariusz ustalił także, że pojazd, którym podróżował 25-latek, nie był dopuszczony do ruchu, za co mężczyzna otrzymał mandat karny w wysokości 1500 złotych.

O dalszym losie kierującego BMW zadecyduje sąd.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę