iGostyn.pl reklamy
Gmina Piaski

Podsumowali sezon, przyznali nagrody

Zdjęcie: Facebook/Gmina Piaski

19 listopada w sali Centrum Kultury i Bibliotece w Piaskach odbyło się spotkanie związane z zakończeniem sezonu lotowego gołębi pocztowych sekcji Piaski.

Oprócz członków sekcji na spotkanie przybyli zaproszeni goście – Wójt Gminy Piaski - Wiesław Glapka, Sekretarz Gminy - Andrzej Konieczny oraz Prezes ZUK Piaski Paweł Wujek. Na wstępie zebranych powitał prezes sekcji – Mirosław Antosik i podsumował miniony sezon lotowy.
 
Spotkanie było też okazją do nagrodzenia najlepszych hodowców.
 
Najlepszym hodowcą został duet Andrzej i Radosław Beczkowiak, w kategorii hodowców gołębi dorosłych zwyciężył Józef Jankowiak, który wyprzedził Adama Kaźmierczaka i duet Makowski i Zboralski, w kategorii gołębi młodych zwyciężył duet Anna i Tomasz Nawrocik przed Tomaszem Nowakiem i Mirosławem Antosikiem. Na podsumowaniu podkreślono, że tegorocznym sezonie duet Andrzej i Radosław Beczkowiak nie tylko zwyciężyli w miejscowej sekcji, ale również osiągną bardzo wysoki wynik w podsumowaniu ogólnopolskim. Spotkanie było też okazją do podziękowań złożonych na ręce samorządowców za dotychczasową współpracę, pomoc i wsparcie finansowe.

 

Źródło: Facebook/Gmina Piaskipasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę