iGostyn.pl reklamy
Z policji

Policja zapowiada kontrole w okresie sylwestrowo-noworocznym

W okresie sylwestrowo-noworocznym gostyńscy policjanci będą prowadzać działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców, w tym uczestników ruchu drogowego.

Konsekwentnie będą reagować na wszelkiego rodzaju wykroczenia i przestępstwa. Szczególną uwagę zwrócą na stan trzeźwości kierujących, przestrzeganie ograniczeń prędkości, stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia pasażerów.

 

Jednocześnie przypomina, że wyroby pirotechniczne mogą być używane jedynie przez osoby dorosłe. Również ich sprzedaż osobom niepełnoletnim zagrożona jest grzywną, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Należy także pamiętać, że fajerwerki mogą odpalać tylko osoby pełnoletnie  zachowując przy tym odpowiednią odległość od budynków i ludzi (szczególnie dzieci). Pod żadnym pozorem nie powinny ich odpalać dzieci.

 

Nadal obowiązują przepisy dotyczące walki z rozprzestrzenianiem się choroby Covid-19. Każdego dnia funkcjonariusze sprawdzają, jak osoby stosują się do tych zaleceń i apelują do wszystkich o rozsądek.

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę