iGostyn.pl reklamy
Gmina Piaski

Półkolonie były wyjazdowe

Zdjęcie: Facebook/Gmina Piaski

Stowarzyszenie ,,Dziecko” i Szkoła Podstawowa w Bodzewie we współpracy ze Szkołą Podstawową w Piaskach i w Szelejewie byli organizatorami półkolonii dla 65 dzieci z gminy Piaski.

Wszystkie dni półkolonijne spędzono na wyjazdach. Pierwszego dnia pojechano do Poznania. Z ośrodka wypoczynkowego Malta do zoo uczestnicy półkolonii przemieścili się ciuchcią Maltanką. Zoo zwiedzano zarówno pieszo, jak i jeżdżono kolorową ciuchcią przystosowaną do przewozu zwiedzających. Na koniec pobytu odbyto spacer po specjalnie do tego celu przygotowanej ścieżce turystycznej ,,W koronach drzew”, którą zbudowano na wysokości kilkunastu metrów nad ziemią.
 
Kolejnego dnia pojechano do Gostynia - dzieci kąpały się w gostyńskim basenie, a na kręgielni grały w kręgle. Podczas pobytu w Cichowie kąpano się w jeziorze, a na plaży opalano się w gorących promieniach słońca - kto miał ochotę mógł pograć w piłkę siatkową, nożną lub ringo. Dużym zainteresowaniem cieszyły się rejsy po jeziorze statkiem wycieczkowym.
 
W Lesznie uczestnicy półkolonii byli w kinie 3D. Wracali przez Osieczną, gdzie ci, którym starczyło siły i odwagi weszli po 152 stopniach, na wysokość 30 m, na taras widokowy wieży Jagoda. Pobyt w Osiecznej również zakończył się kąpielą w jeziorze. Podczas całych półkolonii pogoda dopisała.
 
Wszystkie wyjazdy odbyły się dzięki sfinansowaniu półkolonii przez Gminę Piaski.
Źródło: Facebook/Gmina PiaskiTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę