iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Półkolonie w Poniecu

Zdjęcie: poniec.pl

Ponad 250 dzieci z gminy Poniec skorzystało z oferty uczestnictwa w tygodniowych półkoloniach, który od początku wakacji odbywały się w hali widowiskowo–sportowej.

- Zainteresowanie udziałem dzieci w półkoloniach przeszło nasze oczekiwania. Zorganizowaliśmy trzy turnusy, w których uczestniczyło przeszło 250 dzieci z naszej gminy - mówi Łukasz Idowiak Prezes OSiR w Poniecu, współorganizator.

- Program był bardzo urozmaicony. Dmuchane zamki, zjeżdżalnie, gry i zabawy z animatorami, gra w bowling, projekcje filmowe, warsztaty manualne, spektakle profilaktyczne, gra miejska, konkursy z nagrodami oraz na zakończenie każdego turnusu wyjazd do Leszna do Parku trampolin. Ponadto każdego dnia dzieci otrzymywały „drugie śniadanie” i obiad - wylicza Łukasz Idowiak.

- Całe przedsięwzięcie wymagało dużego nakładu sił i współpracy między gminnymi jednostkami. Wsparcie Gminy Poniec, Gminnego Centrum Kultury okazało się bezcenne. Dzieci oprócz wyżywienia i szeregu atrakcji miały zapewniony transport autokarem do ponieckiego Ośrodka. Cieszą pozytywne opinie uczestników i rodziców dzieci. Myślę, że w przyszłym roku ponownie spotkamy się w naszej hali - kończy prezes OSiR-u.

Mimo zakończenia półkolonii, nie można mówić o zakończeniu wakacyjnych atrakcji dla dzieci i dorosłych w gminie Poniec. Sierpień zapowiada się równie ciekawie.

Źródło: poniec.pl
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę