iGostyn.pl reklamy
iPomagamy

Pomoc dla Jagody

Jagoda z Żerkowa ma tylko 15 lat, a już w tak młodym wieku musi zmagać się z problemami zdrowotnymi. W ciągu ostatnich dwóch lat była hospitalizowana ponad 20 razy, codziennie przyjmuje 20 tabletek.

Wstępna diagnoza, jaką postawiono to zespół nerczycowy steroidooporny.

W tej chwili Jagoda chodzi do szkoły, stara się normalnie funkcjonować, ale jej codzienność wygląda zupełnie inaczej, niż rówieśników. Córka przyjmuje ponad 20 tabletek dziennie, a mimo to, leczenie nie do końca działa. Niestety, konsekwencją choroby, sterydoterapii i leczenia biologicznego, jest astma, podatność na urazy, przerost dziąseł i niezwykłe słaba odporność. Ponadto Jagódka na całym ciele ma bardzo masywne rozstępy, które występują w miejscach niestandardowych – tam, gdzie normalnie nie powinny się pojawiać - można przeczytać na stronie zbiórki.

Nie wiadomo, jak długo nerki będą funkcjonować. Nawet przeszczep najpewniej nie zakończyłby choroby. Jagoda potrzebuje dalszej diagnozy, leczenia i terapii. Wszystko to jednak kosztuje. Na stronie siepomaga.pl zorganizowano zbiórkę dla dziewczynki. Wpłacić można każdą, nawet niewielką sumę. Pomożecie? Link do zbiórki dla Jagody znajdziecie poniżej.

Również na Facebooku prowadzone są licytacje, z których pieniądze wpłyną na konto zbiórki dla Jagody - Dla Jagody.
pasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę