iGostyn.pl reklamy
Z policji

Pomoc dotarła na czas

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu przyjął telefoniczne zgłoszenie o zaginięciu młodej kobiety. Według relacji najbliższych jej osób opuściła miejsce zamieszkania w okolicznościach, które mogły świadczyć o tym, że jej życie lub zdrowie jest zagrożone.

 

Natychmiast rozpoczęły się jej poszukiwania, w których wzięli udział policjanci z Gostynia oraz ratownicy Wielkopolskiej Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej SIRON oddział Gostyń.
 
Około godziny 3.00 policjanci z Wydziału Kryminalnego znaleźli w lesie motorower, którym poruszała się zaginiona. Bardzo dokładnie sprawdzili pobliski teren. W odległości około 100 metrów od pojazdu zauważyli leżącą na ziemi kobietę. Miała przemoczoną odzież od deszczu i była wychłodzona, nie reagowała na żadne bodźce zewnętrzne, kontakt z nią był utrudniony. Policjanci i ratownicy SIRON natychmiast przystąpili do udzielania jej pierwszej pomocy.
 
Kobieta została znaleziona w miejscu do którego dojazd karetki pogotowia był niemożliwy. Poszkodowana została przetransportowana poza obręb lasu przez ratowników z grupy poszukiwawczo - ratowniczej i tam przekazana załodze pogotowia ratunkowego.
 
Dzięki determinacji i zaangażowaniu policjantów oraz ratowników z grupy poszukiwawczo – ratowniczej nie doszło do tragedii.

 

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę