iGostyn.pl reklamy
Gmina Gostyń

Pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży w szkołach za pośrednictwem e-maila

Od października 2021 roku gmina Gostyń uruchamia e-mailowy system pomocy psychologicznej dla dzieci i młodzieży pod nazwą „@Poczta zaufania”.

W ramach realizacji zadania do każdej szkoły zakupiona została skrzynka, która umieszczona zostanie w widocznym miejscu i do której uczniowie będą mogli wrzucać kartki ze swoim adresem e-mailowym i prośbą o kontakt psychologa.

 

E-mailowy system pomocy przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, które doświadczają problemów w szkole, w domu, nie radzą sobie z nauką czy w kontaktach z rówieśnikami; czujących potrzebę porozmawiania o dojrzewaniu, miłości, odczuwanych emocjach, ale z jakiegoś powodu niemających możliwości osobistego zgłoszenia się do psychologa albo jeśli łatwiej jest im napisać o swojej sytuacji, niż przedstawić w trakcie rozmowy w cztery oczy.

 

Zadanie realizowane jest w ramach programu „Rodzina – wartości drużyna” finansowanego z Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”- edycja 2021 Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

Źródło: gostyn.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę