iGostyn.pl reklamy
iPomagamy

Pomóżmy Mateuszowi z Borku Wielkopolskiego

Zdjęcie: www.wishsurfing.pl

Fundacja Dziecięca Fantazja jest organizacją pożytku publicznego, która od 2003 roku spełnia marzenia ciężko i nieuleczalnie chorych dzieci. Tym razem pomaga Mateuszowi z Borku Wielkopolskiego.

U Mateusza została zdiagnozowana wiotkość mięśni oraz niepełnosprawność intelektualna. Chłopiec chodzi tylko i wyłącznie dzięki intensywnej rehabilitacji, jaką został objęty od najmłodszych lat. Niestety, terapia była możliwa tylko wtedy, kiedy mieszkał w mieście. Jakiś czas temu rodzina Mateusza przeprowadziła się na wieś i obecnie nie ma możliwości wożenia chłopca na dodatkowe zajęcia. Nasz Podopieczny wymaga opieki logopedy i pedagoga, ale niestety w szkole takie zajęcia praktycznie się nie odbywają. Dodatkowo chłopiec jest nadpobudliwy i ma ogromne problemy z koncentracją i nauką - możemy przeczytać na stronie www.wishsurfing.pl prowadzonej przez Fundację Dziecięca Fantazja.

 

Chłopiec ma 10 lat. Dużą radość sprawiłby mu basen. Do zebrania jest kwota 2 tys. zł. Link do zbiórki można znaleźć TUTAJ.

 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę