iGostyn.pl reklamy
iPomagamy

Pomóżmy zebrać środki na leczenie Adriana, choroba zagraża jego życiu

Adrian z Pleszewa ma 25 lat. 4 miesiące temu jego życie zmieniło się bezpowrotnie. Wszystko zaczęło się od opuchniętych stóp. Rozpoznano wiele dolegliwości. Obecnie tygodniowy koszt leczenia to blisko 4 tys. zł.

Problemy zaczęły się w lutym 2022 roku. Szukano przyczyny opuchniętych stóp, podejrzewano nadciśnienie, w trakcie badań ujawniono kolejne schorzenia -  cukrzycę wtórną typu III, zmianę na trzustce i zespół Cushinga.

Biopsja wykazała guza głowy trzustki, który miał być wycięty w trakcie operacji. Podczas zabiegu pojawiły się komplikacje. Adrian stracił wiele krwi i operacja musiała zostać przerwana.

Zespół Cushinga powoduje u niego osłabienie mięśni, bawoli kark (inaczej zwany wdowim garbem), zmianę koloru skóry, rozstępy i wiele innych. Lek na zespół Cushinga nie jest refundowany. W tej chwili Adrian musi przyjmować 12 tabletek dziennie, liczba ta może się jednak zwiększyć. Tygodniowy koszt leczenia wynosi ok. 3600 zł. To ogromna kwota, która przekracza jego możliwości.

 

Na stronie siepomaga.pl zorganizowano zbiórkę na leczenie Adriana. Do zebrania jest blisko 200 tys. zł. Wpłacać można dowolną sumę, również za pomocą SMS-a. Link do zbiórki znajdziecie poniżej.

 

Na Pleszewskich Aukcjach Charytatywnych Bread of Life Pleszew także odbywają się licytacje dla Adriana. 

 

Każda złotówka ma znaczenie. Dla nas to niewielki koszt, a może pomóc uzbierać potrzebną sumę. 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę