iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Ponad sto pań świętowało w Hutniku

Zdjęcie: powiat.gostyn.pl/PCPR w Gostyniu

Ponad sto pań świętowało w  GOK „Hutnik” Dzień Kobiet. Przybyłe seniorki Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddziału Rejonowego w Gostyniu powitał Przewodniczący Zarządu Oddziału Rejonowego PZERiI w Gostyniu Mirosław Maćkowiak. 

Powitał też zaproszonych gości: Starostę Gostyńskiego Roberta Marcinkowskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Gostyniu Mirosława Żywickiego, Burmistrza Gostynia Jerzego Kulaka i dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu Mirosława Sobkowiaka.

 

Prowadzący spotkanie M. Maćkowiak życzył paniom zdrowia i spełnienia marzeń. Przedstawił też planowane działania Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Gostyniu. Partnerem wspierającym realizację część tych działań jest PCPR w Gostyniu.

 

Życzenia złożyli też zaproszeni goście, dziękując też za zaangażowanie pań w życie społeczne. Przedstawiciele samorządów: gminnego i powiatowego opowiedzieli też o aktualnych inwestycjach, inicjatywach i sytuacji w gminie i powiecie. Goście wręczyli paniom kwiaty. Przedstawiciel PCPR w Gostyniu poinformował o uruchomieniu usługi: mobilny urzędnik. Pracownicy PCPR w Gostyniu mogą w razie potrzeby przyjechać do osoby niepełnosprawnej leżącej lub niemogącej opuścić domu z powody niepełnosprawności i pomóc wypełnić i złożyć elektronicznie wniosek o dofinansowania w różnych obszarach.

 

Drugą część spotkania wypełniły występy artystyczne. Niespodzianką muzyczną był występ wokalnej grupy Mały Dzwon, działającej przy GOK Hutnik. Spotkanie upłynęło w miłej i odświętnej atmosferze, a panie uczestniczące w spotkaniu zostały poczęstowane kawą i słodkimi wypiekami.

Źródło: powiat.gostyn.pl/PCPR w GostyniuTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę