iGostyn.pl reklamy
Z policji

Porozumienie ze Stowarzyszeniem Szukamy i Ratujemy

Zdjęcie: KPP Gostyń/M. Curyk
Dziś Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu młodszy inspektor Piotr Gorynia podpisał porozumienie ze Stowarzyszeniem Szukamy i Ratujemy. Porozumienie pozwoli na współpracę z ratownikami SIR przy poszukiwaniach osób zaginionych.

W gostyńskiej komendzie odbyło się spotkanie podczas, którego Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu mł. isp. Piotr Gorynia podpisał porozumienie ze Stowarzyszeniem Szukamy i Ratujemy z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim reprezentowanym przez Pana Łukasza Mowczana – prezesa stowarzyszenia.

 

Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu już wcześniej współdziałała z ratownikami z SIR podczas poszukiwań osób zaginionych. Po kilku wspólnych udanych akcjach zostało to sformalizowane w postaci porozumienia, które określa zasady współpracy stron w zakresie ratowania i ochrony życia, poszukiwań osób zaginionych, profilaktyki zaginięć oraz zmniejszania negatywnych konsekwencji wynikających z tego zjawiska.

 

Stowarzyszenie powstało, aby zjednoczyć w jednym miejscu ludzi chcących pomagać przy poszukiwaniach osób zaginionych na terenie Południowej Wielkopolski. Członkami SiR są wolontariusze różnych specjalności, pasjonaci ratownictwa, którzy chcą nieść bezinteresowną pomoc osobom zaginionym i ich rodzinom.

Źródło: KPP Gostyń/M. CurykTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę