iGostyn.pl reklamy
Z policji

Postanowił ukraść dwa rowery, w pojeździe miał miejsce tylko na jeden

Zdjęcie: KPP Gostyń
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi powiatu górowskiego, który ukradł dwa rowery o wartości ponad 10 tys. złotych. Funkcjonariusze odzyskali jeden z jednośladów, który w najbliższym czasie zostanie przekazany właścicielowi.

Do kradzieży dwóch rowerów doszło w nocy z soboty na niedzielę (21/22 sierpnia). Jednoślady zostały zostawione przy posesji na ul. Nowe Wrota w Gostyniu. Ich wartość to ponad 10 tys. złotych.

 

Sprawą zajęli się Policjanci z Wydziału Kryminalnego. Już we wtorek 24 sierpnia w ich ręce „wpadł” 20-letni mieszkaniec powiatu górowskiego odpowiedzialny za tę kradzież.

 

Mężczyzna przejeżdżając przez Gostyń zauważył dwa rowery pozostawione przy budynku i postanowił je zabrać. Działając pod osłoną nocy rozkręcił koła od jednego roweru i schował go do samochodu, wtedy okazało się, że w pojeździe nie ma już miejsca na drugi jednoślad. 20-latek ukrył kradziony rower na posesji swojej dziewczyny w powiecie górowskim, po czym wrócił do Gostynia aby zabrać pozostałe mienie. Jak tłumaczy, do kradzieży zmusiły go problemy finansowe.

 

Policjanci odzyskali jeden z kradzionych rowerów, który w najbliższym czasie zostanie przekazany właścicielowi. 20-letniu mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę