iGostyn.pl reklamy
Z policji

Poszukiwany listem gończym od listopada ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości

Gostyńscy policjanci zatrzymali 35-letniego poszukiwanego listem gończym za kradzież. Mężczyzna ma do odbycia karę 12 miesięcy pozbawienia wolności. Początkowo ukrywał się na terenie powiatu śremskiego, został zatrzymany w Gostyniu.

Policjanci zajmujący się poszukiwaniami wchodzący w skład Wydziału Kryminalnego gostyńskiej jednostki policji zajmują się poszukiwaniem osób ukrywających się przed organami ścigania, zaginionymi, a także identyfikacją osób, których tożsamość nie jest znana.

Funkcjonariusze stale zbierają informację o możliwym miejscu pobytu osób poszukiwanych i dokonują regularnych zatrzymań. Jednym z nich jest sprawa 35-letniego mieszkańca powiatu śremskiego, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od listopada 2023 roku. Usiłował on uniknąć ciążącej na nim kary pozbawienia wolności. W związku z wyrokiem za dokonanie kradzieży, który zapadł w śremskim sądzie, mając zasądzoną karę 12 miesięcy pozbawienia wolności nie stawił się w zakładzie karnym. To spowodowało, że za 35-latkiem został wystawiony list gończy. Skuteczne działania policjantów doprowadziły do ustalenia miejsca, w którym ukrywał się 35-latek oraz jego skutecznego zatrzymania. Został on przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności w wymiarze 12 miesięcy.

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę