iGostyn.pl reklamy
Straż pożarna

Powierzenie obowiązków zastępcy dowódcy

Zdjęcie: KP PSP Gostyń/kpt. Łukasz Hajduk, sekc. Robert Mruk

27 kwietnia 2023 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Gostyniu odbyła się uroczysta zbiórka połączona ze zmianą służby, na której Komendant Powiatowy PSP w Gostyniu st. kpt. Marcin Nyczka powierzył obowiązki zastępcy dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej – asp. sztab. Markowi Maślińskiemu.

Asp. sztab. Marek Maśliński służbę rozpoczął 1 września 1999 r., kiedy podjął naukę w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. W 2001 roku zdał egzamin potwierdzając zdobyte kwalifikacje zawodowe uzyskując tytuł: Technik pożarnictwa. Po ukończeniu nauki został mianowany na stałe w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu na stanowisko dowódcy zastępu. Od 1 stycznia 2007 r. zajmował stanowisko  dowódcy zmiany.

W minionych tygodniach funkcjonariusze z KP PSP w Gostyniu przystępowali do testów sprawnościowych w ramach okresowej oceny sprawności fizycznej strażaków Państwowej Straży Pożarnej.

Korzystając z okazji, podczas uroczystej zbiórki Komendant Powiatowy PSP w Gostyniu st. kpt. Marcin Nyczka wręczył decyzje przyznające dodatek motywacyjny strażakom z każdej grupy wiekowej, którzy uzyskali najlepsze wyniki w przeprowadzonych testach sprawnościowych.

Źródło: KP PSP Gostyń/kpt. Łukasz HajdukTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę