iGostyn.pl reklamy
PSP Gostyń

Pożar w stacji demontażu pojazdów, straty są ogromne

Zdjęcie: KP PSP Gostyń/asp. sztab. Krzysztof Kasprzyk, OSP Gola

W sobotę 16 marca w Śmiłowie doszło do pożaru w budynku stacji demontażu pojazdów. Zgłoszenie o zdarzeniu strażacy otrzymali kilkanaście minut przed godz. 8:00.

- Pożarem objęty był budynek stacji demontażu pojazdów. Strażacy podali łącznie 6 prądów gaśniczych, w tym 4 prądy wody w natarciu na palący się budynek oraz 2 prądy wody w obronie lasu oraz części biurowo-mieszkalnej budynku. Teren akcji podzielony został na 3 odcinki bojowe. Równocześnie z działaniami gaśniczymi, prowadzono także prace rozbiórkowe. Działania te doprowadziły do zlokalizowania oraz ugaszenia pożaru. Na koniec oddymiono część biurowo-mieszkalną budynku. W trakcie prowadzonych działań Zespół Ratownictwa-Medycznego udzielił pomocy trzem osobom poszkodowanym – osoby te nie wymagały hospitalizacji - podaje kpt. Łukasz Hajduk z KP PSP Gostyń.

Działania na miejscu zdarzenia trwały ponad 7 godzin, brało w nich udział 13 zastępów. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury. Straty są ogromne - wstępnie oszacowano je na 2 mln zł.

 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę