iGostyn.pl reklamy
Z policji

Przebił dwie opony, zarysował samochód. Powód? Była partnerka źle się o nim wypowiadała...

Zdjęcie: KPP Gostyń

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 24-letniego wandala. Mężczyzna przebił dwie opony i zarysował powłokę lakierniczą w samochodzie osobowym zaparkowanym na jednym z osiedli w Gostyniu. Straty, które spowodował wyniosły 3500 złotych. Za przestępstwo uszkodzenia mienia grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Gostyńscy policjanci zostali zawiadomieni o uszkodzeniu samochodu osobowego zaparkowanego w Gostyniu na jednym z parkingów osiedlowych. Do uszkodzenia miało dojść pod koniec marca. Wandal przebił dwie opony oraz zarysował powłokę lakierniczą pojazdu marki Audi. Straty oszacowane przez pokrzywdzoną wyniosły 3500 złotych.

Wnikliwe i rzetelne działania operacyjne gostyńskich kryminalnych pozwoliły na zatrzymanie 24-letniego mieszkańca Gostynia. Jak ustalili funkcjonariusze, powodem zachowania mężczyzny była chęć odwetu. 24-latek zarysował pojazd byłej partnerki gdy dowiedział się, że ta źle się o nim wypowiada wśród znajomych. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Wyjaśnił, że będąc pod działaniem alkoholu nie zapanował nad swoimi nerwami.

Za przestępstwo uszkodzenia mienia grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Gostyń
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę