iGostyn.pl reklamy
Wydarzenia

Przed nami Gostyńska Noc Żywiołów!

Zdjęcie: gostyn.pl
Wielkimi krokami zbliża się Gostyńska Noc Żywiołów. Jakie atrakcje przygotowano?

Aż 19 wydarzeń przygotowali na sobotę 18 maja 2019 roku organizatorzy tegorocznej, dziewiątej już edycji lokalnej Nocy Muzeów. Odbędzie się ona tym razem pod hasłem „Gostyńska Noc z Żywiołami”, a imprezy w jej ramach odbywać się będą także w Brzeziu i w Grabonogu.
Szczegółowy wykaz wydarzeń wraz z harmonogramem godzinowym dostępny jest na plakatach i w okolicznościowym informatorze

 

Wszystkim tym, którzy zdecydują się w sobotni wieczór zrezygnować z samochodu, dotarcie do Brzezia i Grabonoga ułatwi bezpłatna komunikacja. Autobus będzie kursował według specjalnego rozkładu jazdy.

 

Noc z Żywiołami rozpocznie się oficjalnie o godzinie 18.30, kiedy przez ulice miasta przetoczy się kawalkada zabytkowych pojazdów. W tym czasie będą już dostępne atrakcje w dwóch szkołach podstawowych (SP3 i SP5).


Dla aktywnych odwiedzających, którzy – jak w latach poprzednich – będą zbierać pieczątki, przygotowano loterię. Sprzedaż kart konkursowych rozpocznie się o godzinie 19.00. Będzie je można kupić w trzech punktach: w Bibliotece (ul. Wrocławska 257), w GOK „Hutniku” (ul. Hutnika 4) i w Muzeum (ul. Kościelna 5). Uczestnicy muszą zebrać co najmniej 10 stempli, by wziąć udział losowaniu atrakcyjnych nagród. Szczegółowe zasady loterii określone zostały w regulaminie.


Centralnym miejscem „Gostyńskiej Nocy z Żywiołami” będzie Rynek, gdzie o godzinie 23.30 odbędzie się kilkunastominutowy „żywiołowy” pokaz pod hasłem: „Ogień, woda, światło”. Bezpośrednio po nim nastąpi losowanie nagród w loterii.
Koordynatorem całości przedsięwzięcia jest Muzeum w Gostyniu.

Źródło: gostyn.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę