iGostyn.pl reklamy
Ciekawostki

Przed nami nowy rok. Kiedy przypadają dni wolne w 2022 roku?

No i już mamy prawie 2022 rok! Czy poukłada się on po naszej myśli? Na pewno przyjemniej będzie, gdy przynajmniej dni wolne ułożą się, tak jak byśmy chcieli...

A jak będzie? Nowy Rok przypada w sobotę, ale za to święto Trzech Króli (6 stycznia) w czwartek i biorąc dodatkowy dzień wolny w piątek, mamy pierwszy w 2022 roku długi weekend!

Na kolejne poza planowe wolne przyjdzie nam poczekać, aż do Wielkanocy. To już standardowo będzie drugi dzień świąt, czyli poniedziałek (18 kwietnia).

W maju, niestety Święto Pracy przypada w niedzielę, ale w związku z tym Święto Konstytucji 3 Maja we wtorek. Czyli przy dodatkowym urlopie w poniedziałek, możemy sobie łatwo wydłużyć majówkę.

Boże Ciało, to oczywiście czwartek (16 czerwca), a potem to już z górki do letniego wypoczynku.

Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przypada w poniedziałek, 15 sierpnia. Zatem, kolejny długi weekend i to w wakacje.

Całkiem nieźle pod względem dni wolnych od pracy zapowiada się listopad. Wszystkich Świętych przypada we wtorek, więc urlop wzięty dzień wcześniej pozwoli uzyskać, aż cztery dni wolnego. Dobrą wiadomością jest także to, że Święto Niepodległości (11 listopada), to piątek. Więc kolejny dłuższy weekend.

Ostatnie wolne poza urlopem, to drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, a to poniedziałek.

I tak nam zleci 2022 rok...
pasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę