iGostyn.pl reklamy
Poradnik

Przedpokój - co powinno się w nim znaleźć

Przedpokój to pomieszczenie, które zwykle pełni rolę przechowalni okryć wierzchnich. Na co zwrócić uwagę, by był funkcjonalny, a jednocześnie cieszył oko?

Jeśli pozwala na to metraż pomieszczenia, warto zainwestować w szafę, najlepiej na wymiar. Pozwoli ukryć ubrania, przez co unikniemy efekty zagraconej przestrzeni.

 

Warto zainwestować też w wieszaki do przedpokoju, należy przy tym pamiętać, by wieszać na nich ubrania z umiarem – ich zbyt duża ilość będzie wyglądała nieestetycznie.

 

Nie wolno zapomnieć o miejscu do przechowywania butów – przy wyborze odpowiedniego mebla do tego celu trzeba wziąć pod uwagę ich ilość.

 

To właśnie w przedpokoju zostawiamy najczęściej klucze lub inne drobiazgi, które zabieramy ze sobą wychodząc. Warto również dla nich przeznaczyć odpowiednie miejsce. Może to być niewielka półka czy szafka na klucze, a nawet szuflada w szafce. Jeśli tych przedmiotów będzie sporo dobrze je umiejscowić w jakimś koszyczku lub misce, dzięki czemu będą sprawiać wrażenie bardziej uporządkowanych.

 

Ostatnią, nie mniej ważną rzeczą, o które trzeba pamiętać będzie ławeczka bądź szafka z funkcją siedzenia. Dzięki niej zdejmowanie butów stanie się znacznie łatwiejsze niż na stojąco.
pasek reklama


Czytaj również


WALBET


OKNA MARCINKOWSKI

Materiały Budowlane Chodorowski

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę