iGostyn.pl reklamy
Z policji

Przekroczył prędkość, nie zatrzymał się do kontroli. Miał 1,8 promila w organizmie

Kierowca, który przekroczył dozwoloną prędkość i nie zatrzymał się do kontroli drogowej, miał w organizmie 1,8 promila alkoholu. Nieodpowiedzialny mężczyzna przewoził samochodem dwoje pasażerów w tym 7-letnie dziecko. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd.

W czwartek podczas służby w Elżbietkowie policjanci zauważyli samochód osobowy jadący ze znaczną prędkością. Dokonany pomiar wykazał, że kierowca peugeota w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 49 km/h.

Kierowca zlekceważył wydane przez mundurowych polecenie zatrzymania się do kontroli drogowej i odjechał w kierunku Bielaw Pogorzelskich. Po chwili policjanci zatrzymali pojazd. Dalsze czynności wykonane przez mundurowych wykazały, że 29-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego na swoim sumieniu ma dużo więcej. Mężczyzna kierował samochodem, mając w organizmie 1,8 promila alkoholu. 29-latek był na tyle nieodpowiedzialny, że w takim stanie przewoził dwoje pasażerów w tym 7-letnie dziecko. Dodatkowo kierował pojazdem niedopuszczonym do ruchu, bez wymaganego obowiązkowego ubezpieczenia OC. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę