iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Przez 31 lat szefowała poradni

Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Gostyniu

Na początku września nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gostyniu.

Przez 31 lat pełniła swoją funkcję, od 1 września jej obowiązki przejęła Marzena Bojańska. Krystyna Piasecka, Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gostyniu nie żegna się jednak z placówką – będzie w niej nadal pracować.  – To zmiana przygotowana i przemyślana – podsumował Starosta Gostyński Robert Marcinkowski.

31 sierpnia w Starostwie Powiatowym w Gostyniu za wieloletnią pracę Krystynie Piaseckiej podziękował Starosta Gostyński Robert Marcinkowski, Wicestarosta Janusz Sikora oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Marek Smektała.

Pani Dyrektor pracę w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej rozpoczęła w 1989 roku, od 1991 roku nieprzerwanie była dyrektorem PPP, co czyni ją najdłużej sprawującą funkcję spośród wszystkich kierowników placówek powiatowych.

- Dziękuję za sprawne działanie. Dzieci i młodzież z powiatu gostyńskiego mogły zawsze liczyć na fachową pomoc ze strony kierowanej przez Panią poradni. Co warto podkreślić, nasza współpraca przez lata układała się bardzo dobrze – mówił Starosta Gostyński Robert Marcinkowski.

W tym czasie Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna rozwijała się znakomicie i była wzorem dla innych poradni, które często korzystały z doświadczeń i wiedzy pracowników placówki. Krystyna Piasecka nie żegna się z dotychczasowym miejscem pracy. Nadal będzie pracować w PPP i, jeśli Zarząd Powiatu wyrazi na to zgodę, pełnić funkcję zastępcy nowo powołanej pani dyrektor.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Gostyniupasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę