iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plOkna Marcinkowski producent okien i drzwi PCV
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!


PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Z powiatu

Przyznano 17 nagród dla nauczycieli

2021-10-17 16:10:00

Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Gostyniu
Przypadający na 14 października Dzień Edukacji Narodowej to wielkie święto pracowników oświaty. To też okazja do wyrażenia podziękowań dla dyrektorów, nauczycieli, jak również pracowników administracji oraz obsługi szkół i placówek oświatowych za ich codzienną pracę. W tym roku nagrodzono 17 nauczycieli oraz troje dyrektorów szkół.

Starosta Gostyński Robert Marcinkowski oraz Wicestarosta Gostyński Janusz Sikora spotkali się w tym dniu z dyrektorami szkół i przedstawicielami środowiska nauczycieli. Podczas skromnej uroczystości zorganizowanej w siedzibie Starostwa Powiatowego przedstawiciele Zarządu złożyli wyrazy uznania i podziękowania.

 

W tym roku Zarząd Powiatu Gostyńskiego nagrodził dotychczasowe starania i zaangażowanie wyróżniających się nauczycieli przyznając łącznie 17 nagród.

 

Gratulacje oraz pamiątkowe dyplomy odebrali przedstawiciele wszystkich szkół prowadzonych przez powiat gostyński, w tym z Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu: Izabela Dypczyńska, Monika Michalska-Szpurka, Michał Żurawski, Jerzy Przeniczka; z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu: Anna Szulc-Giezek, Agata Stefaniak-Kuleczka, Magdalena Ratajczak, Dagmara Grajczak; z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi: Emilia Śniegocka, Monika Hałas; z Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu: Ewa Bayer, Marcin Furman; z Zespołu Szkół Specjalnych w Brzeziu: Julia Fechner, Kamila Wrocławska, Wiesława Musielak; z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gostyniu: Marzena Bojańska, Anna Łagódka.

 

Ponadto nagrody od Starosty Gostyńskiego otrzymali: dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu Danuta Niedźwiedzińska, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu Maciej Marcinkowski, wicedyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi Krzysztof Perdon. Wysokość nagród wyniosła 3100 zł brutto.

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl


Źródło: Starostwo Powiatowe w GostyniuZnajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji! FACEBOOK igostyn.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl