iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Przyznano 17 nagród dla nauczycieli

Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Gostyniu
Przypadający na 14 października Dzień Edukacji Narodowej to wielkie święto pracowników oświaty. To też okazja do wyrażenia podziękowań dla dyrektorów, nauczycieli, jak również pracowników administracji oraz obsługi szkół i placówek oświatowych za ich codzienną pracę. W tym roku nagrodzono 17 nauczycieli oraz troje dyrektorów szkół.

Starosta Gostyński Robert Marcinkowski oraz Wicestarosta Gostyński Janusz Sikora spotkali się w tym dniu z dyrektorami szkół i przedstawicielami środowiska nauczycieli. Podczas skromnej uroczystości zorganizowanej w siedzibie Starostwa Powiatowego przedstawiciele Zarządu złożyli wyrazy uznania i podziękowania.

 

W tym roku Zarząd Powiatu Gostyńskiego nagrodził dotychczasowe starania i zaangażowanie wyróżniających się nauczycieli przyznając łącznie 17 nagród.

 

Gratulacje oraz pamiątkowe dyplomy odebrali przedstawiciele wszystkich szkół prowadzonych przez powiat gostyński, w tym z Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu: Izabela Dypczyńska, Monika Michalska-Szpurka, Michał Żurawski, Jerzy Przeniczka; z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu: Anna Szulc-Giezek, Agata Stefaniak-Kuleczka, Magdalena Ratajczak, Dagmara Grajczak; z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi: Emilia Śniegocka, Monika Hałas; z Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu: Ewa Bayer, Marcin Furman; z Zespołu Szkół Specjalnych w Brzeziu: Julia Fechner, Kamila Wrocławska, Wiesława Musielak; z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gostyniu: Marzena Bojańska, Anna Łagódka.

 

Ponadto nagrody od Starosty Gostyńskiego otrzymali: dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu Danuta Niedźwiedzińska, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu Maciej Marcinkowski, wicedyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi Krzysztof Perdon. Wysokość nagród wyniosła 3100 zł brutto.

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w GostyniuTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę