iGostyn.pl reklamy
Z policji

Quadami "na trzeciego", o włos od tragedii

Zdjęcie: KPP Gostyń

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazali się kierujący quadami, którzy w niedzielę na ul. Europejskiej w Gostyniu wyprzedzali "na trzeciego".

W niedzielne popołudnie na ulicy Europejskiej w Gostyniu dwóch kierujących quadami, 40 i 33-letni mieszkańcy gminy Gostyń, omal nie doprowadzili do tragedii na drodze. Za nic mieli obowiązujące przepisy, życie i zdrowie innych uczestników ruchu drogowego.
 
 
 
Obaj kierujący nie stosując się do obowiązującego oznakowania poziomego i pionowego wyprzedzali po przeciwnej stronie wysepki jadąc na czołówkę z samochodem osobowym. Cudem uniknęli zderzenia. Jeden z nich „uciekając” na swój pas ruchu, wjechał wprost pod jadący samochód i otarł kołem o jego zderzak. Wszystko zostało nagrane przez wideorejestrator pokrzywdzonego. Mimo, że manewry były skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne na szczęście nikt nie został ranny.
 
 
 
40-latek został ukarany mandatem w wysokości 350 złotych, a na jego konto wpłynęło 6 punktów karnych. Drugi kierujący quadem, 32-latek został ukarany mandatem w wysokości 1650 złotych i 12 punktami karnymi.
 
 
 
 

 

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę