iGostyn.pl reklamy
Gostyń

Radni sejmiku spotkali się w Gostyniu, wizytowali też budowaną obwodnicę

Zdjęcie: gostyn.pl/WZDW

W poniedziałek 17 kwietnia w sali posiedzeń gostyńskiego ratusza spotkali się radni Komisji Planowania Przestrzennego i Infrastruktury Technicznej Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. W programie spotkania znalazła się także wizyty na budowie obwodnicy drogi wojewódzkiej 434.

W porządku obrad znalazło się m.in. przedstawienie przez dyrektora Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich informacji o inwestycjach realizowanych w 2022 roku przez samorząd. Jak podkreślał Paweł Katarzyńskich najdroższą i największą obecnie realizowaną przez Województwo Wielkopolskie inwestycja jest budowa obwodnicy Gostynia. Spotkanie w gostyńskim ratuszu było także okazją do omówienia przez przedstawicieli firmy Strabag postępu pracy przy realizacji inwestycji.

W spotkaniu uczestniczyli Wice Marszałek Województwa Wielkopolskiego Wojciech Jankowiak, radni Komisji, dyrektorzy Departamentów Urzędu Marszałkowskiego, przedstawiciele WZDW, oraz samorządowcy ziemi gostyńskiej – Jerzy Kulak burmistrz Gostynia, Wiesław Glapka Wójt Piasków, Robert Marcinkowski Starosta Gostyński, Mirosław Żywicki Przewodniczący Rady Miejskiej w Gostyniu oraz radni Rady Miejskiej w Gostyniu.

Ostatnim punktem wizyty przedstawicieli Komisji Planowania Przestrzennego i Infrastruktury Technicznej był wyjazd na plac budowy obwodnicy drogi Wojewódzkiej nr 434.

Źródło: gostyn.plpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę