iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Rozerwał mundur policjantowi. Teraz odpowie przed sądem

Nie uniknie kary 41-latek, który znieważył i naruszył nietykalność cielesną dzielnicowego. Zatrzymany mieszkaniec Gostynia trafił do policyjnego aresztu.

- 30 marca około godziny 19.00 na ulicy Wiosny Ludów w Gostyniu dzielnicowy zauważył mężczyznę, który zataczając się wchodził na jezdnię. Dodatkowo nie używał maseczki zakrywającej nos i usta. Policjant zwrócił mu uwagę, aby zachowywał się zgodnie z prawem, na co ten zareagował agresją. Obrażał mundurowego słowami wulgarnymi, a jego agresja narastała - informuje asp. sztab. Monika Curyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Podczas obezwładniania szarpał policjanta za mundur powodując jego rozerwanie. Mężczyzna został zatrzymany. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 1,9 promila alkoholu organizmie. 41-letni mieszkaniec Gostynia trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego. Za te przestępstwa grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę