iGostyn.pl reklamy
Pod naszym patronatem

Rusza kolejna edycja Miss Wielkopolski. Weź udział!

Zostań Miss Wielkopolski 2021! Rusza nowa edycja największego konkursu piękności w województwie!

Rusza kolejna edycja konkursu Miss Województwa Wielkopolskiego. Jest to największy konkurs piękności w województwie Wielkopolskim. Laureatki konkursu odniosły również sukces na arenie ogólnopolskiej dumnie reprezentując województwo Wielkopolskie.

Edycja 2021 zapowiada się po raz kolejny jako największe wydarzenie tego typu w naszym województwie. Organizatorzy mają w planach przeprowadzenie kolejnych akcji charytatywnych i innych ciekawych projektów z udziałem nowych uczestniczek konkursu oraz laureatek z lat ubiegłych. Uczestniczki będą miały też okazję poznać wiele ciekawych i inspirujących osób, przejść warsztaty i szkolenia, które będą mogły wykorzystać w życiu codziennym. Kandydatki po raz kolejny będą mogły współpracować z renomowanymi fotografami oraz osobami z branży modelingowej.

Zwieńczeniem edycji 2021 będzie gala finałowa, jednak jej termin będzie podany w późniejszym czasie w zależności od panującej sytuacji epidemiologicznej i obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

W nowej edycji konkursu nagrody przewidziane są dla wszystkich uczestniczek konkursu, a łączna suma nagród przekroczy ponad 50 tys zł. 

- Dwuznacznym stało się używanie słowa KORONA... Od ubiegłego roku nie będzie kojarzyć się ze zmaganiami o tytuł Miss, ale walką o to, co jest dla nas wszystkich najcenniejsze - ZDROWIE. W obecnym czasie wiele rzeczy i sytuacji uległo przewartościowaniu, dlatego chcemy przeprowadzić wiele warsztatów i szkoleń z naszymi uczestniczkami, które pomogą im żyć w obecnych czasach jakie nas spotkały i z każdej sytuacji wyciągać to co najlepsze - dodają organizatorzy konkursu.

 

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie misswielkopolski.pl, wysłać zgłoszenie bezpośrednio na maila: biuro@misswielkopolski.pl lub skontaktować się przez kanały social media konkursu (Facebook lub Instagram).

 

Kandydatka do tytułu Miss powinna spełniać warunki:

  • roczniki 1990-2007
  • stan cywilny - pannaTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

zamów reklamę