iGostyn.pl reklamy
Straż pożarna

Samochód trafił do rowu wypełnionego wodą, w środku znajdowała się ciężarna

Zdjęcie: KP PSP w Rawiczu/mł. ogn. Rafał Spychalski

Samochód ciężarnej mieszkanki powiatu gostyńskiego wylądował w rowie wypełnionym wodą po tym, jak doszło do zderzenia z innym pojazdem.

Do zdarzenia doszło w środę, 23 lutego, ok. godz. 10.00 w miejscu, gdzie droga wojewódzka 434 krzyżuje się z drogą Roszkówko - Roszkowo w gminie Miejska Górka. W pojazd marki Audi wjechał samochód marki Ford. Z uwagi na ciążę uczestniczki zdarzenia, kobieta została przewieziona do szpitala na badania. Według ustaleń policji wynika, że to kierowca forda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, za co ukarano go mandatem w wysokości 1500 zł. 

 

 

- W wyniku „konfrontacji”, audi prowadzone przez ciężarną kobietę wjechało do przydrożnego rowu częściowo wypełnionego wodą, natomiast ford z mocno rozbitym przodem zablokował pas ruchu. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie udali się strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Rawiczu oraz z Ochotniczej Straży Pożarnej w Miejskiej Górce. Ich działania polegały na zabezpieczeniu terenu działań, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy uczestnikom zdarzenia i odłączeniu zasilania akumulatorowego w samochodach. Ponadto pomogli upłynnić ruch i usunąć uszkodzone auta oraz zanieczyszczenia znajdujące się na jezdni. Interwencja zakończyła się po ponad dwóch godzinach - podaje mł.bryg.Krzysztof Skrzypczak, zastępca komendanta powiatowego PSP w Rawiczu.
pasek reklamaCzytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę