iGostyn.pl reklamy
Wypadki

Samochód uderzył w drzewo, kierowca zmarł w szpitalu

Zdjęcie: Facebook/OSP JOT Krobia

W sobotę 16 września ok. godz. 20.00 na drodze wojewódzkiej w miejscowości Kuczyna doszło do tragicznego wypadku. W jego wyniku jedna z poszkodowanych w zdarzeniu osób zmarła w szpitalu.

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia, ustalono że zdarzeniu brał udział jeden samochód osobowy, który po zderzeniu z drzewem znajdował się w rowie. W pojeździe znajdowały się dwie nieprzytomne osoby (mężczyźni w wieku 18 i 20 lat). Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do osób poszkodowanych, następnie ewakuowali je na zewnątrz pojazdu i przekazali Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz podjął decyzję o przetransportowaniu poszkodowanych do szpitala, w tym jedną z osób za pomocą śmigłowca LPR. Lądowisko dla śmigłowca LPR zorganizowano w miejscowości Miejska Górka. Niestety w szpitalu stwierdzono zgon 20-latka - podaje kpt. Łukasz Hajduk z KP PSP Gostyń.

W działaniach na miejscu zdarzenia brały udział zastępy z PSP Gostyń, OSP Krobia, policja i ZRM.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący pojazdem 20-latek wyprzedzał prawidłowo oświetlonego i posiadającego kamizelkę odblaskową rowerzystę. Mężczyzna stracił panowanie nad samochodem, który wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Za kierownicą renaulta znajdował się 20-letni mieszkaniec powiatu rawickiego. Podróżował z 18-letnim pasażerem, również mieszkańcem powiatu rawickiego.

Niestety kierowca zmarł w szpitalu. Pasażer w ciężkim stanie trafił do szpital w Lesznie.  
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę