iGostyn.pl reklamy
Z policji

Samochód wjechał pod szynobus, ranne 7 - letnie dziecko

Zdjęcie: Archiwum
W niedzielę doszło do groźnego wypadku z udziałem mieszkańców powiatu gostyńskiego. Samochód osobowy zderzył się z szynobusem.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 17.30 na przejeździe kolejowym pomiędzy Gościeszynem i Adamowem w powiecie wolsztyńskim. Szynobus relacji Poznań - Wolsztyn zderzył się z samochodem osobowym marki Seat Ibiza.

 

- Na podstawie wstępnych ustaleń policjanci przyjęli, że kierujący Seatem 26-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego na skutek niezachowania szczególnej ostrożności podczas przejeżdżania przez przejazd kolejowy wjechał przed szynobus doprowadzając do zderzenia pojazdów - informuje policja.

 

Osobówka została poważnie uszkodzona. W seacie podróżowały 3 osoby, w tym 7 - letnie dziecko. Kierowca i pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala w Wolsztynie. Odnieśli obrażenia wielonarządowe, doszło m. in. do złamań i krwotoków.

 

- Od kierowcy auta pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Maszynistę poddano badaniu alkotestem, które wykazało, że był trzeźwy - informuje policja.

 

:

 

Źródło: KPP WolsztynTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę