iGostyn.pl reklamy
Z policji

Siekierą zniszczył samochód znajomego, groził mu, w domu miał małą plantację

Zdjęcie: KPP Gostyń

Siekierą zniszczył samochód znajomego, a później wysyłam mu groźby. Przed policją schował się pod kołdrami i ubraniami w łóżku. W domu miał małą plantację.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę (13 lutego br.) na parkingu osiedlowym na ulicy Sikorskiego w Gostyniu. 44-letni mieszkaniec Gostynia uszkodził zaparkowanego tam volkswagena. Do uszkodzenia samochodu posłużyła mu siekiera. W pojeździe została wgnieciona karoseria, uszkodzone dwa lusterka i cztery opony. Kolejnego dnia w wiadomości tekstowej groził swojemu znajomemu, że spali mu dom i pojazdy. Powodem miał być nieuregulowany dług. Pokrzywdzony wycenił wartość poniesionych strat na kwotę 5 tysięcy złotych.

 

Do zatrzymania doszło w czwartek, w domu 44-latka. Mężczyzna ukrył się przed policjantami w swoim łóżku. Był przykryty kilkoma kołdrami i odzieżą. Już po wejściu do środka domu kryminalni wyczuli zapach charakterystyczny dla marihuany. W salonie na kaloryferze, w drewnianej skrzynce znajdował się zielony susz. Na parapecie leżała siekiera, która prawdopodobnie posłużyła do uszkodzenia pojazdu. Podczas przeszukania pomieszczeń policjanci znaleźli specjalnie zbudowany „schowek”, w którym była domowa plantacja konopi indyjskich. Zabezpieczono siekierę, blisko 600 gramów suszu marihuany, kilka krzewów konopi indyjskich oraz urządzenia wspomagające wzrost roślin, między innymi oświetlenie i wentylację, które będą teraz stanowić dowód w sprawie.

 

44-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, gróźb karalnych oraz posiadania znacznej ilości środka odurzającego i uprawy konopi innych niż włókniste. Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt.

Źródło: KPP Gostyń


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

CONDITOR UBEZPIECZENIA POGORZELA
zamów reklamę