iGostyn.pl reklamy
Ważne sprawy

Specjalne skrzynki na dokumenty przy Urzędzie Miejskim w Gostyniu

Zdjęcie: gostyn.pl
Mając na względzie bezpieczeństwo mieszkańców, jak i pracowników wstrzymana do odwołania została bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Gostyniu. By ułatwić mieszkańcom dostarczenie niezbędnych dokumentów do urzędu przed budynkami zawisły specjalne skrzynki pocztowe.

Na budynkach Urzędu Miejskiego w Gostyniu, przy wejściu do Ratusza (Rynek 2) i przy ul. Wrocławskiej 256 zamontowane zostały skrzynki pocztowe, to właśnie z nich interesanci, chcący załatwić swoje sprawy w gostyńskim magistracie, mogą skorzystać, wrzucając do niej swoje pisma, czy wnioski – bez konieczności udawania się na pocztę i kontaktu z drugą osobą.

 

Przypomnijmy, że sprawy można załatwiać drogą telefoniczną lub elektroniczną. W sprawach nagłych, pilnych należy kontaktować się od 7.30 do 15.30 pod numerem telefonu 65 575 21 10, po godzinach urzędowania pod numerem telefonu 507 154 706. Przy załatwianiu spraw urzędowych zachęcamy także do korzystania z elektronicznych form obsługi poprzez e-boi, epuap. Jak załatwić sprawy w poszczególnych wydziałach można sprawdzić w „Poradniku klienta”. Wykaz wszystkich pracowników urzędu wraz z numerami telefonów znajdziesz w BIP. Jeśli jednak załatwienie sprawy wymaga osobistego stawiennictwa prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. W takich przypadkach ważne jest by w Urzędzie pojawiła się tylko osoba, której dana sprawa dotyczy i która nie wykazuje żadnych objawów chorobowych.

Źródło: gostyn.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę