iGostyn.pl reklamy
Dla kierowcy

Spore utrudnienia na A2. Wyjazd i wjazd do Niemiec zablokowany

Do 20 marca zarówno na autostradzie A2 w obydwu kierunkach oraz na terenie Słubic będą utrudnienia w ruchu drogowym. Autostrada, a tym samym wyjazd i wjazd do Niemiec na wszystkich pasach będzie całkowicie zablokowany. Warto w porę skorzystać z tras alternatywnych.

Z uwagi na utrudnienia na A2, kierujący samochodami ciężarowymi na węźle w Jordanowie będą kierowani na drogę ekspresową S3 w stronę Zielonej Góry, aby móc przekroczyć granicę w Gubinku. Warto dodać, że pojazdy ciężarowe nie będą mogły przejechać przez most graniczny w Kostrzynie nad Odrą z uwagi na jego remont. Przejazd tam będzie możliwy wyłącznie dla samochodów osobowych.

Pojazdy osobowe przemieszczające się autostradą A2 w kierunku Niemiec będą mogły skorzystać z węzła w Rzepinie, natomiast droga zamknięta zostanie na węźle w Świecku. Tam samochody będą kierowane na drogę K29 w kierunku Krosna Odrzańskiego oraz K31 w kierunku Słubic i Kostrzyna nad Odrą.

- Ponadto zwracamy się do mieszkańców terenu przygranicznego o uwzględnienie tych utrudnień przy planowaniu i realizacji codziennych obowiązków i potrzeb. Doradzamy omijanie przejścia granicznego w Słubicach z uwagi na możliwość powstawania zatorów drogowych - informuje starszy aspirant Ewa Murmyło z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Źródło: KPP SłubiceTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR


Motoinformator poradnik sieci gazet internetowych - FanPage
zamów reklamę