iGostyn.pl reklamy
Wydarzenia

Spotkanie z rozwojem w Krotoszynie!

13 czerwca w Krotoszynie odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Spotkanie z rozwojem. Jest ono dedykowane osobom, które pragną aktualizować swoją wiedzę i nawiązywać cenne kontakty, zyskać inspirację wśród osób aktywnych biznesowo. Skorzystaj z okazji i zapisz się już dziś!

Spotkanie odbędzie się w budynku Stadionu Miejskiego, przy ul. Sportowej 1 (pierwsze wejście z prawej strony) w godzinach od 18:00 do 21:00.

 

Nie czekaj, to jedyna szansa, by:

  • odkryć sekrety ochrony firmy przed cyberatakami
  • poznać najnowsze trendy w zarządzaniu
  • zainspirować się historiami sukcesu kobiet na szczycie

 

Gościem  specjalnym będzie Katarzyna Niezgoda, która jest wybitną postacią w świecie ekonomii i bankowości, zasłużoną za swoje innowacyjne podejście do zarządzania zasobami ludzkimi oraz znaczące osiągnięcia na wysokich stanowiskach zarządczych.

Jako jedna z pierwszych kobiet w Polsce, zasiadała w zarządach tak prestiżowych firm jak Johnson & Johnson, Nestle i Deni Cler, będąc pionierką w branży, która tradycyjnie była zdominowana przez mężczyzn.

Jej kariera w bankowości obejmowała kluczowe role, w tym fuzje i podziały banków, co stanowiło ogromne wyzwanie HR dla tysięcy pracowników. Katarzyna była również wiceprezesem zarządu w banku BPH.

Jej działalność przyczyniła się do uznania jej jako jednej z najbardziej wpływowych kobiet swoich czasów, według rankingu "Forbes". 

Jest także prekursorką nowoczesnego HR w Polsce, wprowadzając koncepcję zarządzania zasobami ludzkimi w miejsce tradycyjnych działów kadr.

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zdobyła także tytuł doktora nauk w zakresie politologii oraz dyplom MBA. Obecnie kontynuuje pracę jako doradca w rekrutacjach top managementu dla dużych spółek.

 


Agenda wydarzenia:

  • 18:00 - 18:50: Chroń firmę przed cyberzagrożeniami

Prelekcja poświęcona zagrożeniom i najlepszym praktykom w zakresie ochrony danych firmowych w sieci. Prowadzą: Marcin Klupa i Karolina Maj.

  • 19:00 - 19:30: Bezpieczeństwo danych na urządzeniach mobilnych

Kolejna część prelekcji, tym razem skupiająca się na ochronie danych mobilnych. Prowadzi: Damian Jochaniak.

  • 19:30 - 20:00: Networking i Partnerski System Rekomendacji

Czas na nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych oraz wymianę doświadczeń ze współpracy z różnymi wykonawcami. Dołącz do Partnerskiego Systemu Rekomendacji i pozyskuj do współpracy sprawdzonych wykonawców i partnerów.

  • 20:00 - 20:30: Wystąpienie gościa specjalnego: Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda, ekonomistka i bankowiec, opowie o łączeniu światów w biznesie oraz nowych trendach w zarządzaniu.

  • 20:30 - 21:00: Debata: co oznacza sukces dla kobiety?

Debata z udziałem naszego gościa specjalnego oraz aktywnych działaczek i bizneswoman z Krotoszyna, które osiągnęły sukcesy w zarządzaniu i biznesie.

 

KLIKNIJ, ABY KUPIĆ BILET NA SPOTKANIE Z ROZWOJEM

CENA 199 ZŁ DO 9 CZERWCA! 

 

 

 


Organizatorem spotkania jest Certyfikowana Jednostka Szkoleniowa SUS 2.0 Open Global Sp. z o.o. w Krotoszynie. Firma specjalizuje się w obszarach: szkoleniowym, konsultingowym oraz we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw Dostawca usług rozwojowych w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) prowadzonej przez PARP. Partnerem wydarzenia jest Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.

 
pasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę