iGostyn.pl reklamy
Wydarzenia

Superniania pojawi się w Gostyniu!

Zdjęcie: gostyn.pl
Przedszkolaków z gminy Gostyń odwiedzi Dorota Zawadzka – psycholog, pedagog, doradca rodzinny, społeczny doradca Rzecznika Praw Dziecka, prowadząca program „Superniania”.

„Superniania” spotka się także z rodzicami dzieci przedszkolnych i nauczycielami, a o tym jak wychowywać miłośnika książek dowiedzieć się będzie można na spotkaniu autorskim w bibliotece.

Dorota Zawadzka od środy 7 listopada do piątku 9 listopada 2018 roku odwiedzi 8 przedszkoli i 5 oddziałów przedszkolnych z gminy Gostyń, by porozmawiać z maluchami o bezpieczeństwie w domu i w szkole.

Z „Supernianią” w środę 7 listopada 2018 roku w Przedszkolu Miejskim nr 7 (ul. Mostowa 10) będą mogli spotkać się rodzice dzieci w wieku przedszkolnym i nauczyciele. Dorota Zawadzka poprowadzi zajęcia dotyczące rozwijania inteligencji emocjonalnej „Jeśli dziecko mówi NIE”. Początek spotkania o 17.00.

Doroty Zawadzkiej posłuchać będzie można także w czwartek 8 listopada 2018 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Gostyń podczas spotkania autorskiego o godzinie 17.00. „Superniania” opowie o tym, jak wychować miłośnika książek. Odpowie m.in. na pytania dlaczego dzieci nie lubią czytać, od jakich książek należy zacząć i co tracimy nie czytając.

 
Źródło: gostyn.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę