DRZWI OTWARTE Akademii Kaliskiej

iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plConditor Ubezpieczenia Oddział Pogorzela
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.
Z powiatu

Świąteczni piraci

2021-04-07 13:04:00

Podczas świątecznego weekendu dwie osoby straciły prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym w powiecie gostyńskim.

4 kwietnia, 64-letnia mieszkanka powiatu krotoszyńskiego, kierująca citroenem została zatrzymana do kontroli drogowej na ul. Poznańskiej w Gostyniu. Na jej liczniku widniało 107 km/h, zamiast maksymalnie 50 km/h.

Z podobną prędkością jechał 41-letni mieszkaniec powiatu śremskiego, który został zatrzymany do kontroli dzień później. Mężczyzna jechał mercedesem tą samą ulicą z prędkością 109 km/h.

 

W związku z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali kierującym prawo jazdy na trzy miesiące. Za popełnione wykroczenie funkcjonariusze nałożyli na kierujących mandaty oraz 10 punktów karnych.

- Poza zaangażowaniem i troską policjantów o zapewnienie bezpieczeństwa na drogach istotna jest również sama postawa kierujących - ich zachowanie na drodze, szacunek dla innych uczestników ruchu, ale przede wszystkich przestrzeganie prawa. Jazda zgodnie z obowiązującymi przepisami, zwłaszcza z odpowiednią prędkością to swoisty fundament bezpieczeństwa na drogach. Przypominamy, że prędkość jest nieustannie najczęstszą przyczyną tragicznych zdarzeń drogowych - informuje Monika Curyk, asp. sztab. rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Źródło: KPP GostyńW tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

iGostyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - igostyn.pl