iGostyn.pl reklamy
Gmina Krobia

Świetlice po remontach

Zdjęcie: krobia.pl
Zakończono prace remontowe w świetlicach w Domachowie, Kuczynie i Pudliszkach.

W Domachowie prace realizowane były w systemie dwuletnim. W ubiegłym roku zakupiono materiały, min. blachę trapezową, natomiast w roku bieżącym zrealizowano prace dekarskie. Łączny koszt zadnia wyniósł 44 826,41 zł, z czego 39 996,41 zł stanowiły środki zabezpieczone w ramach funduszu sołeckiego Domachowa.

 

W świetlicy w Kuczynie wymieniono drzwi zewnętrzne, wykonano prace elektroinstalacyjne oraz wewnętrzny podjazd dla osób z niepełnosprawnością, a także odmalowano wnętrze obiektu. Inwestor zadania, którym była gmina Krobia, zapłacił z tego tytułu wykonawcy 27 539,19 zł, z czego 18 500,00 zł stanowiły środki funduszu sołeckiego Kuczyny.

 

Odnowiona została również sala główna Centrum Aktywności i Integracji Mieszkańców w Pudliszkach. Prace obejmowały wymianę starego parkietu na posadzkę z kamienia sztucznego, usunięcie lamperii ze ścian, malowanie sali głównej, renowację znajdującej się na niej sceny oraz montaż szafy hydrantowej. Łączny koszt zadania wyniósł 71 143,35 zł brutto, a w prace przygotowawcze, w tym usunięcie drewnianego parkietu, włączyli się mieszkańcy Pudliszek.

 

Źródło: krobia.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę