iGostyn.pl reklamy
Z policji

Szkolą wolontariuszy przed finałem WOŚP

Zdjęcie: KPP Gostyń

Przed nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie, tuż przed finałem gostyńscy mundurowi szkolą wolontariuszy, przypominając podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz zwracając uwagę na możliwe zagrożenia.

Mundurowi z Wydziału Prewencji spotkali się z wolontariuszami, w związku ze zbliżającym się 32. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas spotkania stróże prawa podkreślali, że najważniejsze jest bezpieczeństwo wolontariuszy i radzili, jak uniknąć możliwych zagrożeń. Przypominali kwestującym, aby organizowali się w kilkuosobowe grupy, a w przypadku wolontariuszy poniżej 14. roku życia, zbiórkę prowadzili pod opieką osób dorosłych. Zalecali, aby nie kwestować w ciemnych zaułkach, bramach i miejscach odosobnionych. Uczulali, aby szanować prywatność i nie kwestować na terenie prywatnych posesji. Policjanci przypomnieli numery alarmowe do służb, sygnalizując jak ważny jest tego dnia sprawny i naładowany telefon komórkowy. Mundurowi zapewnili, że policjanci dołożą wszelkich starań, aby każdy wolontariusz czuł się bezpiecznie, kwestując w na ulicach miasta, a 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebiegł bez zakłóceń.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę