iGostyn.pl reklamy
Gmina Gostyń

Szkolenie dotyczące zatrzymania przemocy w rodzinie

Zdjęcie: gostyn.pl

We wtorek 29 listopada 2022 roku odbyło się szkolenie dla członków zespołu interdyscyplinarnego oraz grup roboczych w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie „Wykorzystanie aktualnych przepisów prawa karnego w działaniach na rzecz zatrzymania przemocy w rodzinie”.

Szkolenie przeprowadził Grzegorz Wrona, doktor nauk prawnych, certyfikowany specjalista przeciwdziałania przemocy w rodzinie, certyfikowany superwizor z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, konsultant Warszawskiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej oraz Poradni Rodzinnej ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Warszawie. Superwizor przy Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym dla Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy. Autor wielu publikacji i książek w zakresie przeciwdziałania przemocy, w tym komentarza do Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie procedury „Niebieskie Karty”.

W trakcie szkolenia omówiono zagadnienia dotyczące m. in. nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, działaniach zespołu interdyscyplinarnego oraz grup roboczych, zastosowania przepisów w procedurze niebieskiej karty, charakterystyki pracy z osobami doznającymi przemocy oraz sprawcami przemocy w rodzinie.

Zadanie realizowane jest w ramach programu „Rodzina – wartości drużyna – edycja II” finansowanego w ramach Programu Osłonowego Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy  w rodzinie – edycja 2022”.

Źródło: gostyn.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę