iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Tegoroczni maturzyści z nagrodami

Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Gostyniu
Dwunastu najlepszych maturzystów z powiatu gostyńskiego otrzymało czeki w wysokości 1000 zł.

Nagrodzeni maturzyści uczęszczali do czterech szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez powiat gostyński - Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu, Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi oraz Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu.

 

W tym roku zdawalność matury przewyższyła średnią ogólnopolską – wynik pozytywny uzyskało 88,2% maturzystów z powiatu gostyńskiego (w Polsce było to 80,5%).

 

Najlepszych z najlepszych docenił Zarząd Powiatu Gostyńskiego i wręczył im symboliczne czeki na kwotę 1000 zł. Wśród absolwentów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu nagrodzono Wiktora Maćkowiaka, Tomasza Kopcińskiego i Julię Pelc. Najlepszymi maturzystami w Zespole Szkół Zawodowych w Gostyniu okazali się Eryk Andrzejewski, Marcin Grzegorczyk oraz Bartłomiej Zbieralski. Nagrody otrzymali także abiturienci z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi – Martyna Sarbinowska, Maria Konczewicz oraz Wiktoria Wajszczak oraz z Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu – Katarzyna Rolnik, Małgorzata Maria Nowacka oraz Klaudia Pietrzak.

 

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w GostyniuTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę