iGostyn.pl reklamy
SP 1

Termomodernizacja szkoły

Zdjęcie: Archiwum
Niebawem rozpocznie się termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyniu. To kolejna inwestycja, która w tym roku czeka gostyńską „jedynkę”. Trwa rozbudowa szkoły, która powinna zakończyć się w połowie tego roku.

Firma „BUD-REM” wykona nową konstrukcję dachu wraz z pokryciem, wymieni okna w części budynku wraz ze wzmocnieniem filarków okiennych, uszczelni ściany zewnętrzne metodą iniekcji, a także wykona termomodernizację budynku wraz z elewacją. Prace powinny zakończyć się w połowie lipca tego roku.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku samorząd pozyskał 4 mln zł unijnego dofinansowania na rozbudowę „jedynki”. W ramach inwestycji powstanie nowe skrzydło budynku wraz z łącznikiem do części szkoły już istniejącej. Obiekt rozbudowywany jest w kierunku południowym. Będzie to budynek o powierzchni ok. 900 m² z dwoma kondygnacjami, częściowo podpiwniczony. Szkoła zyska 6 klas lekcyjnych, pokój nauczycielski, sanitariaty i szatnie. Budynek wyposażony będzie również w udogodnienia dla niepełnosprawnych, czyli windy i podjazdy. Dodatkowe skrzydło „jedynki” powinno być gotowe przed rozpoczęciem roku szkolnego 1 września 2018 roku.

Źródło: gostyn.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę